Wydarzenia cykliczne

nagroda

Kieleckie Centrum Kultury otrzymało dnia 4.02.2013 nagrodę "NAGRODA MIASTA KIELCE za 2012 r."

Nagrodę wręczył Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski i Przewodniczący Rady Miasta Kielce Tomasz Bogucki.

Jesteśmy z tej nagrody bardzo dumni!

Uwaga

PostHeaderIcon Królowa Śniegu

krolowa sniegu Jak co roku PROM ART przygotowuje dla najmłodszych widzów widowisko z okazji tradycyjnego "MIKOŁAJA". W tym roku pragniemy zaprezentować klasyczną baśń Hansa  Christiana Andersena pt."KRÓLOWA ŚNIEGU" w adaptacji słynnego warszawskiego teatru "SYRENA", z kilkunastoosobową obsadą aktorską i bajeczną scenografią. Dla młodych widzów, jak co roku, "MIKOŁAJ" przygotuje również słodkie upominki.

"KRÓLOWA ŚNIEGU", którą zaprezentujemy 2 grudnia w Kielcach, to muzyczna baśń ilustrowana muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. Spektakl, wykorzystując nowoczesną technikę, przenosi małego widza w baśniowy świat pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni, miłości i zwycięstwie Dobra nad Złem. W 2001 r. przedstawienie otrzymało Atest przyznawany przez Kapitułę ASSITEJ na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”. Na spektakl zapraszamy dzieci od lat 5.

Widowisko: 2.grudnia 2017 duża scena Kieleckiego Centrum Kultury Czas trwania: 90 minut z przerwą.

Ceny biletów ( wraz z upominkiem) 85zł I miejsca ( parter, amfiteatr). 65 zł ( loże), 55 zł (balkon rzędy I-IV) 45 zł ( balkon rzędy V-VIII).

godziny spektakli: 14:00 i 17:00. Dla Naszych stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.