Wydarzenia cykliczne

nagroda

Kieleckie Centrum Kultury otrzymało dnia 4.02.2013 nagrodę "NAGRODA MIASTA KIELCE za 2012 r."

Nagrodę wręczył Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski i Przewodniczący Rady Miasta Kielce Tomasz Bogucki.

Jesteśmy z tej nagrody bardzo dumni!

Uwaga

PostHeaderIcon Mayday 2

mayday2 tymczasowy 4 października 2017 g. 19:00

"Mayday 2", czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu... i przeżyć.

Czy macie Państwo ochotę przeżyć coś nadzwyczajnego i poprawić swój nastrój? Jeśli tak, to ta sztuka powstała właśnie dla Was!

"Mayday 2" to wyjątkowy czas spędzony w doborowym towarzystwie plejady gwiazd. Spektakl ten doprowadzi Państwa do nieustającego śmiechu, a nawet - uwaga - do łez! Potwierdzają to nasze ciągłe sukcesy okazywane przez publiczność. Najpierw podbiliśmy serca - w tegoroczne Walentynki - najbardziej rygorystycznej warszawskiej widowni, która nagrodziła nas salwami śmiechu i aplauzem na stojąco. Później zauroczyliśmy wiele miast w całej Polsce! Bez względu na wiek i wrażliwość, wszyscy - bez wyjątków - podrywają się na koniec ze swoich krzeseł, wyrażając tym samym swoje zadowolenie. Mówią o nas. Zaufało nam m.in czasopismo Gala, portal Wirtualna Polska, a o naszych wyczynach można usłyszeć także w "Pytaniu na śniadanie" stacji TVP.

Choć spektakli "Mayday 2" na polskim rynku jest coraz więcej, to właśnie nam przypisywany jest największy sukces. Świadczą o tym wypowiedzi krytyków, a nawet samych widzów, oto kilka z nich:

"Doskonałe wykonanie, prześmieszna opowieść. Ubawiliśmy się świetnie. Gratulujemy pomysłu i produkcji ."

"Nigdy, ale to nigdy nie uśmiałam się tak jak dziś! Aż się bałam, że urodzę! Gorąco polecam. Na prawdę warto!"

"Gorąco polecam! Świetna zabawa do samego końca!"

"Nigdy nie lubiłam teatru. Nudził mnie! Od teraz, dzięki "Mayday 2" jestem jego wierną fanką!"

Więcej wypowiedzi naszych widzów można przeczytać:

https://www.kupbilecik.pl/baza-326-mayday.2.html

http://www.gala.pl/wywiady-i-sylwetki/ekskluzywny-wywiad-z-michalem-koterskim-w-moim-zyciu-wszystko-przychodzi-pozno-ale-jak-przychodzi-25899

http://www.gala.pl/newsy/michal-koterski-brawurowa-rola-miska-w-spektaklu-quotmayday2quot-26240

http://www.gala.pl/wywiady-i-sylwetki/wywiad-z-marcinem-mroczkiem-quotod-zawsze-chcialem-zagrac-na-deskach-teatruquot-26295

Którą kobietę powinien wybrać John? Seksowną Barbarę, czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw poznają się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania aktorzy odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, komicznym i zawrotnym tempie. Niebezpieczeństwo wynikające z tej sztuki może być jedno. Państwa humor zmieni się nieodwracalnie, a śmiać się będziecie nawet po ostatnich ukłonach! Czy jesteście Państwo gotowi zmierzyć się z prawdziwą i jedyną słuszną formą żartu?

 

Zapraszają:

Stanley: Michał Koterski

John: Michał Milowicz / Mariusz Krzemiński

Barbara: Anna Gzyra

Mary: Aneta Zając / Kamila Polak

Vicki: Joanna Jabłczyńska / Katarzyna Polewany

Gavin: Marcin Mroczek / Mateusz Łapka

Tata: Marek Włodarczyk / Marek Siudym