Wydarzenia cykliczne

nagroda

Kieleckie Centrum Kultury otrzymało dnia 4.02.2013 nagrodę "NAGRODA MIASTA KIELCE za 2012 r."

Nagrodę wręczył Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski i Przewodniczący Rady Miasta Kielce Tomasz Bogucki.

Jesteśmy z tej nagrody bardzo dumni!

Uwaga

PostHeaderIcon Imprezy zewnętrzne

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.
Kieleckie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za wykonanie imprezy, sprzedaż biletów (poza pulą przekazaną do kolportażu), reklamę i publikację informacji.

PostHeaderIcon Gala Ekskluzywna 12 Tenorów

12tenorow WOYTEK MROZEK PRODUCTION

Gala Ekskluzywna

12 Tenorów

SYMFONICZNIE

 

12 stycznia 2018,

Narodowa Orkiestra Filharmonii Tarnopolskiej lub

Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO

Woytek Mrozek dyrygent/producent

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Jezioro łabędzie. Klasyka i Lód.

b1 jezioro kielce Rosyjski balet klasyczny (Classical Russian Ballet)

pod kierownictwem HASANA USMANOVA

z udziałem solistów Teatru Wielkiego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Petersburg)

Światowa premiera. Po raz pierwszy: scena i lód!

7 lutego 2018, godz. 19:00

 

Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu wykorzystana zostanie tradycyjna scena baletowa i lód, na których wystąpi rosyjski balet klasyczny pod kierownictwem HASANA USMANOVA!

Więcej…

 

PostHeaderIcon WALENTYNKOWY KONCERT

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

MICHAŁA BAJORA

bajor10.02.2018r. godz. 18, KCK

 

Michał Bajor - czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z jakością. "Od Kofty…do Korcza" to 20 płyta w jego dyskografii.

"Od Kofty…do Korcza" jest koncertem piosenek z dwu płytowego albumu. To muzyczna historia utworów, które napisane i przetłumaczone specjalnie dla niego, przez najlepszych autorów i kompozytorów, pozwoliły artyście stworzyć własny , niepowtarzalny teatr piosenki. Wybrane z kilkuset i nagrane na nowo z jego dzisiejszą dojrzałością, są niejako podsumowaniem muzycznego dorobku tego charyzmatycznego aktora i pieśniarza. Wieczór pełen wspomnień, liryki, dramatyzmu, ale i żartu. Artyście towarzyszy 4 osobowy zespół wspaniałych muzyków.

Elegancja, kunszt i poezja. Michał Bajor w swojej klasie pokazuje, że polska muzyka bywała dobra i dawniej, że nie ma powodu, by się tej polskiej muzyki wstydzić.

Bilety w cenach: 70zł, 80zł i 90 zł. do nabycia w kasach KCK, ORBIS, OMIA i Agencji POP ART tel. 604 496 001, 607 217 617

 

PostHeaderIcon Hiszpańska mucha

hiszpanska mucha Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na spektakl "Hiszpańska mucha":

26 lutego 2018 r. (poniedziałek), godz. 19:00,

Kieleckie Centrum Kultury (Plac Moniuszki 2B), Kielce.

 

Londyn, lata 30. XX wieku. Reżyser teatralny Arthur Spender przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins – gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Brak funduszy skłania go do znajomości z tajemniczym przedsiębiorcą – Harrym Jo, który zgadza się na pomoc, jednak pod pewnymi warunkami. Powoduje to lawinę przezabawnych i zaskakujących zwrotów akcji, z "Hiszpańską muchą" w tle.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Otwarcie sezonu

20180317 1 Michael McKeever

Najnowsza komedia Teatru Kwadrat

17 marca 2018, godz. 16:00 i 19:00

 

Mallory Dupre to prawdziwa amerykańska gwiazda, której życie całkowicie podporządkowane jest wykonywanemu zawodowi. Tabloidy opisują jej kolejne romanse, w które aktorka wdaje się z dużą częstotliwością i coraz to z młodszymi partnerami. Taki styl życia to w jej rodzinie tradycja.Edmund ojciec Mallory jest niemniej popularny, a w liczbie byłych żon sam już nie potrafi się połapać. Pomimo podobnych temperamentów, a może właśnie z tego powodu, relacje ojca z córką są wyraźnie napięte, a ich spotkania nieodmiennie kończą się awanturą. Najbardziej opanowany i uporządkowany w ich zwariowanej rodzinie jest Christian - syn Mallory,który z aktorstwa zrezygnował i zajmuje się interesami oraz organizacją kariery...Więcej…

 

PostHeaderIcon MOSCOW CITY BALLET: JEZIORO ŁABĘDZIE

kielce mcb 25 marca 2018

Duża Scena Kieleckiego Centrum Kultury

Po kolejnym sukcesie Moscow City Ballet powraca do Polski! Grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova to zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje dwa wspaniałe spektakle Jezioro Łabędzie oraz Romeo i Julia.

Bilety dostępne u koordynatora 604 529 740 oraz na www.makroconcert.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w salonach Empik.

Więcej…