Wydarzenia cykliczne

nagroda

Kieleckie Centrum Kultury otrzymało dnia 4.02.2013 nagrodę "NAGRODA MIASTA KIELCE za 2012 r."

Nagrodę wręczył Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski i Przewodniczący Rady Miasta Kielce Tomasz Bogucki.

Jesteśmy z tej nagrody bardzo dumni!

Uwaga

PostHeaderIcon Imprezy zewnętrzne

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji nt. imprezy zewnętrznej udziela jej organizator - forma kontaktu podawana jest na biletach i plakatach. Informacja o imprezie jest publikowana na naszej stronie tylko w przypadku przekazania nam przez organizatora odpowiednich materiałów.
Kieleckie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za wykonanie imprezy, sprzedaż biletów (poza pulą przekazaną do kolportażu), reklamę i publikację informacji.

PostHeaderIcon URSZULA AKUSTYCZNIE - Największe Przeboje

urszulaz zespołem muzycznym oraz gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso

2.04.2017r.

Kieleckie Centrum Kultury godz. 18.00

Zapowiada się koncert z niesamowitą dawką potężnej energii wytworzonej przez muzyczne osobowości. Podczas koncertu usłyszycie Państwo największe Przeboje Urszuli takie jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", : Malinowy król", "Na sen", "Rysa na szkle", "Konik na biegunach", "Baw mnie", "Dziś już wiem" w znakomitych aranżacjach Piotra Steczki. Klimat stworzony przez Artystkę i pasja muzyków towarzyszących Urszuli, gra świateł i dźwięków przeniosą Państwa w świat wielkich emocji, niekończącej się zabawy i muzyki.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Narodowy Balet Gruzji "Sukhishvili"

sukhi kielce 03.04.2017 19:00, Kieleckie Centrum Kultury

Unikalne show taneczne - 100 tancerzy i orkiestra na scenie.

 

Gruziński balet narodowy "Sukhishvili" składa się z więcej niż 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii wyruszył na ponad 250 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli 12 500 koncertów, które łącznie widziało ponad 10 mln widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano "najlepszym show na Broadwayu", w Australii uznany był on za "ósmy cud świata", a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).

Bilety w cenach 110/130/150/170 zl

Więcej…

 

PostHeaderIcon KŁAMSTEWKA

klamstewka1 klamstewka2