Wydarzenia cykliczne
Uwaga

PostHeaderIcon Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Życie jest piękne"

zjp2017termin Rusza XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego ,,Życie jest piękne"!

 

Zapraszamy wszystkich interesujących się fotografowaniem do wysyłania zdjęć. Piękno - to jest to, czego poszukujemy w Waszych zdjęciach. Może być to piękno zawarte w naturze, miejskiej przestrzeni, kulinariach, a nawet w modzie.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2017 r.

UWAGA! PRZEDŁUŻAMY TERMIN DO 11 PAŹDZIERNIKA 2017

 

Prace konkursowe (wyłącznie w kadrze pionowym) zapisane na płycie CD, DVD lub nośniku pendrajw wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy wysyłać pocztą tradycyjną na adres Kieleckiego Centrum Kultury 

Kieleckie Centrum Kultury
Plac Moniuszki 2B

25-334 Kielce 

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są na stronie zjp.kck.com.pl

Prace konkursowe z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym można także wysyłać drogą elektroniczną poprzez ogólnodostępne transfery jak Wetransfer.com lub podobne z powiadomieniem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

Dla 12 najlepszych prac przygotowaliśmy nagrody pieniężne po 1000 zł oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo zwycięskie fotografie zostaną wydrukowane jako element zdobiący każdy miesiąc w specjalnie przygotowanym przez nas na tą okazję kalendarzu. Zdjęcia będą także umieszczone na budynku Kieleckiego Centrum Kultury w specjalnie skonstruowanych kasetonach.

Prosimy nie przesyłać zdjęć drogą mailową!